Programació

UN PEU DAVANT L'ALTRE
DOLÇA LAFARQUE I MAURICIO SIERRA
Programació
ARRAN DE COS
ALOMA LAFONTANA
Del ds. 02.04.22 al dv. 29.04.22
La Carbonera
Programació
24 PRELUDIOS
ELENA CÓRDOBA / DAVID BENITO / LUZ PRADO
Del ds. 02.04.22 al dv. 29.04.22
La Carbonera
Programació
TRAÇ / MOVIMENT DIBUIXAT
MARIA CAMILA SANJINÉS
Del ds. 02.04.22 al dv. 29.04.22
Can Trincheria
Programació
© Tristán Pérez-Martín
Finalitzat
2022
VERY VERY SLIGHTLY
EULÀLIA BERGADÀ
dv. 29.04.22 | 20:00 h
Teatre Principal d'Olot
Programació
© Martí Albesa
Finalitzat
2022
MAPADEBALL / VIBRAR EL TIEMPO
JOÂO LIMA
Del dt. 26.04.22 al dc. 27.04.22
Teatre Principal d'Olot
Programació
© David del Val
Finalitzat
2022
IMPERFECT
LA BALDUFA & SOL PICÓ
dg. 24.04.22 | 17:00 h
Teatre Principal d'Olot
Programació
SHALOTT
COMPANYIA SHALOTT
Del ds. 09.04.22 al ds. 23.04.22 | 12:00 h
Biblioteca Marià Vayreda
Programació
© Albert Uriach
Finalitzat
2022
ROJOS
COMPANYIA MIQUEL BARCELONA
dj. 14.04.22 | 18:00 h
Monument als vençuts
Programació
© Martí Albesa
Finalitzat
2022
PARC NOU EN MOVIMENT
DIVERSES COMPANYIES
dg. 10.04.22 | 12:00 h
Parc Nou
Programació
© Sven Becker
Finalitzat
2022
A STRING SECTION
RECKLESS SLEEPERS
ds. 09.04.22 | 22:00 h
El Firal Petit
Programació
PANORAMA
RAQUEL GUALTERO
Del dv. 08.04.22 al ds. 09.04.22
Arxiu Comarcal
Programació
PARAMECIS I METEORITS
XESCA SALVÀ I MARC VILLANUEVA
Del dv. 08.04.22 al ds. 09.04.22
Sala El Torín
Programació
NEST
MARIE GYSELBRECHT
ds. 09.04.22 | 20:30 h
Aparcament de l'Escola de Sant Roc
Programació
©  Valérie Frossard
Finalitzat
2022
CUIR
UN LOUP POUR L'HOMME
Del dv. 08.04.22 al ds. 09.04.22
Plaça de Braus
Programació
© Camille Beaumier
Finalitzat
2022
ROZÉO
GRATTE CIEL
ds. 09.04.22
Estadi d'atletisme
Programació
© Celia Gondol
Finalitzat
2022
NEBULA
VANIA VANEAU
ds. 09.04.22 | 18:30 h
Cràter del Volcà Montsacopa
Programació
© Tristán Pérez-Martín
Finalitzat
2022
DE UNA EN UNA [versos sobre un tejado errante]
MÉTRICA BÁRBARA
ds. 09.04.22 | 18:30 h
Fonts de Sant Roc
Programació
© Tina Axelsson
Finalitzat
2022
CITY HORSES
BYSTRÖM KÄLLBLAD
ds. 09.04.22
Centre Ciutat
Programació
BARK
ACTING FOR CLIMATE
Del dj. 07.04.22 al ds. 09.04.22
Els Tossols
Programació
© Amalia Wakoningg
Finalitzat
2022
MOVIMENT D'OLOT
MONT DE DUTOR
ds. 09.04.22 | 17:00 h
Plaça de l'U d'octubre
Programació
© Søren Meisner
Finalitzat
2022
MASS - bloom explorations
RECOIL PERFORMANCE GROUP
Del dv. 08.04.22 al ds. 09.04.22
Espai Cràter
Programació
PAPILLON
ÀNGEL DURAN
dv. 08.04.22 | 20:30 h
Teatre Principal d'Olot
Programació
© Jordi Plana
Finalitzat
2022
RUNA
AMER KABBANI (Cia 104º)
dv. 08.04.22 | 18:30 h
Can Jombi
Programació
INA
PALOMA HURTADO I DANIEL MORALES
dj. 07.04.22 | 20:30 h
Teatre Principal d'Olot
Programació
© Søren Meisner
Finalitzat
2022
HØST
RECOIL PERFORMANCE GROUP
dj. 07.04.22 | 19:00 h
Sala El Torín
Programació
© Alice Brazzit
Finalitzat
2022
LIKES
NÚRIA GUIU SAGARRA
dc. 06.04.22 | 19:00 h
Biblioteca Marià Vayreda
Programació
INSECTA DANCE MUSIC
JANSKY
ds. 02.04.22 | 20:30 h
Teatre Principal d'Olot
Programació
© Juan Gabriel Sanz
Finalitzat
2022
MIGRARE
CIA. MADUIXA
ds. 02.04.22 | 19:00 h
El Firal Petit
Programació
S.O.S.
ADA VILARÓ
ds. 02.04.22 | 18:00 h
Gredera del Volcà Montsacopa
Programació
AQUEST COSTAT DEL PARADÍS
MIQUEL DEL POZO
ds. 02.04.22 | 16:30 h
La Carbonera
Programació