Programme

UN PEU DAVANT L'ALTRE
DOLÇA LAFARQUE I MAURICIO SIERRA
Programme
ARRAN DE COS
ALOMA LAFONTANA
From 02.04.22 to 29.04.22
La Carbonera
Programme
24 PRELUDIOS
ELENA CÓRDOBA / DAVID BENITO / LUZ PRADO
From 02.04.22 to 29.04.22
La Carbonera
Programme
TRAÇ / MOVIMENT DIBUIXAT
MARIA CAMILA SANJINÉS
From 02.04.22 to 29.04.22
Can Trincheria
Programme
VERY VERY SLIGHTLY
EULÀLIA BERGADÀ
29.04.22 | 20:00 h
Teatre Principal d'Olot
Programme
MAPADEBALL / VIBRAR EL TIEMPO
JOÂO LIMA
From 26.04.22 to 27.04.22
Teatre Principal d'Olot
Programme
IMPERFECT
LA BALDUFA & SOL PICÓ
24.04.22 | 17:00 h
Teatre Principal d'Olot
Programme
SHALOTT
COMPANYIA SHALOTT
From 09.04.22 to 23.04.22 | 12:00 h
Biblioteca Marià Vayreda
Programme
ROJOS
COMPANYIA MIQUEL BARCELONA
14.04.22 | 18:00 h
Monument als vençuts
Programme
PARC NOU EN MOVIMENT
VARIOUS COMPANIES
10.04.22 | 12:00 h
Parc Nou
Programme
A STRING SECTION
RECKLESS SLEEPERS
09.04.22 | 22:00 h
El Firal Petit
Programme
PANORAMA
RAQUEL GUALTERO
From 08.04.22 to 09.04.22
Arxiu Comarcal
Programme
PARAMECIS I METEORITS
XESCA SALVÀ I MARC VILLANUEVA
From 08.04.22 to 09.04.22
Sala El Torín
Programme
NEST
MARIE GYSELBRECHT
09.04.22 | 20:30 h
Pàrquing de l'Escola de Sant Roc
Programme
CUIR
UN LOUP POUR L'HOMME
From 08.04.22 to 09.04.22
Plaça de Braus
Programme
ROZÉO
GRATTE CIEL
09.04.22
Estadi d'atletisme
Programme
NEBULA
VANIA VANEAU
09.04.22 | 18:30 h
Cràter del Volcà Montsacopa
Programme
DE UNA EN UNA [versos sobre un tejado errante]
MÉTRICA BÁRBARA
09.04.22 | 18:30 h
Fonts de Sant Roc
Programme
CITY HORSES
BYSTRÖM KÄLLBLAD
09.04.22
Center of the city
Programme
BARK
ACTING FOR CLIMATE
From 07.04.22 to 09.04.22
Els Tossols
Programme
MOVIMENT D'OLOT
MONT DE DUTOR
09.04.22 | 17:00 h
Plaça de l'U d'octubre
Programme
MASS - bloom explorations
RECOIL PERFORMANCE GROUP
From 08.04.22 to 09.04.22
Espai Cràter
Programme
PAPILLON
ÀNGEL DURAN
08.04.22 | 20:30 h
Teatre Principal d'Olot
Programme
RUNA
AMER KABBANI (Cia 104º)
08.04.22 | 18:30 h
Can Jombi
Programme
INA
PALOMA HURTADO I DANIEL MORALES
07.04.22 | 20:30 h
Teatre Principal d'Olot
Programme
HØST
RECOIL PERFORMANCE GROUP
07.04.22 | 19:00 h
Sala El Torín
Programme
LIKES
NÚRIA GUIU
06.04.22 | 19:00 h
Biblioteca Marià Vayreda
Programme
INSECTA DANCE MUSIC
JANSKY
02.04.22 | 20:30 h
Teatre Principal d'Olot
Programme
MIGRARE
CIA. MADUIXA
02.04.22 | 19:00 h
El Firal Petit
Programme
S.O.S.
ADA VILARÓ
02.04.22 | 18:00 h
Gredera del Volcà Montsacopa
Programme
PARADISE IS HERE
MIQUEL DEL POZO
02.04.22 | 16:30 h
La Carbonera
Programme