Programme

Programme  

2024
THE WEATHER WAR / FILM
Bigert & Bergström
Th 18.04.24
Fr 19.04.24
Sa 20.04.24
Su 21.04.24
Mo 22.04.24
Tu 23.04.24
We 24.04.24
Th 25.04.24
Fr 26.04.24
Sa 27.04.24
Su 28.04.24
Mo 29.04.24
Tu 30.04.24
Can Trincheria
Sismògraf Programme
GEOPHONIC
Lorna Rees & Activate Performing Arts
Fr 19.04.24 | 5:30 PM
Sa 20.04.24 | 12:00 PM
Sa 20.04.24 | 4:30 PM
Sa 20.04.24 | 6:30 PM
Gredera del Volcà Montsacopa
Sismògraf Programme
© Claudia Abril
2024
CORPUS
IRENE VICENTE SALAS
Fr 19.04.24 | 4:00 PM
Sa 20.04.24 | 12:00 PM
Sa 20.04.24 | 5:00 PM
Museu de la Garrotxa
Sismògraf Programme
2024
MAPA LÍQUID (DRAWING GATHERING)
Maria Camila Sanjinés Encinales
Sa 20.04.24 | 12:00 PM
Mirador del Fluvià
Sismògraf Programme
2024
BLURRING THE ANECDOTE / EXHIBITION
Ariadna Rodriguez i Iñaki Alvarez (nyamnyam)
We 17.04.24
Sa 10.02.24
Su 11.02.24
Mo 12.02.24
Tu 13.02.24
We 14.02.24
Th 15.02.24
Fr 16.02.24
Sa 17.02.24
Su 18.02.24
Mo 19.02.24
Tu 20.02.24
We 21.02.24
Th 22.02.24
Fr 23.02.24
Sa 24.02.24
Su 25.02.24
Mo 26.02.24
Mo 26.02.24
Tu 27.02.24
Tu 27.02.24
We 28.02.24
We 28.02.24
Th 29.02.24
Th 29.02.24
Fr 01.03.24
Sa 02.03.24
Su 03.03.24
Mo 04.03.24
Tu 05.03.24
We 06.03.24
Th 07.03.24
Fr 08.03.24
Sa 09.03.24
Su 10.03.24
Mo 11.03.24
Tu 12.03.24
We 13.03.24
Th 14.03.24
Fr 15.03.24
Sa 16.03.24
Su 17.03.24
Mo 18.03.24
Tu 19.03.24
We 20.03.24
Th 21.03.24
Fr 22.03.24
Sa 23.03.24
Su 24.03.24
Mo 25.03.24
Tu 26.03.24
We 27.03.24
Th 28.03.24
Fr 29.03.24
Sa 30.03.24
Su 31.03.24
Mo 01.04.24
Tu 02.04.24
We 03.04.24
Th 04.04.24
Fr 05.04.24
Sa 06.04.24
Su 07.04.24
Mo 08.04.24
Tu 09.04.24
We 10.04.24
Th 11.04.24
Fr 12.04.24
Sa 13.04.24
Su 14.04.24
Mo 15.04.24
Tu 16.04.24
We 17.04.24
Th 18.04.24
Fr 19.04.24
Sa 20.04.24
Su 21.04.24
Museu de la Garrotxa
Sismògraf Programme
2024
SHAKEN, NOT STIRRED
MARTA OLIVERES & MARGARITA TROGUET
Fr 19.04.24 | 3:30 PM
Sa 20.04.24 | 1:30 PM
Plaça de l'U d'octubre
Sismògraf Programme
2024
ATENDRE UN FORA DE TEMPS / FILM
Job Ramos
Fr 19.04.24 | 4:30 PM
Sa 20.04.24 | 4:30 PM
Teatre Principal d'Olot
Sismògraf Green Card 2023/24 Programme
© Wim Decorte
2024
SHRINK 01995
Lawrence Malstaf
Sa 20.04.24 | 5:00 PM
Sa 20.04.24 | 6:00 PM
Sa 20.04.24 | 7:00 PM
Sa 20.04.24 | 8:00 PM
Sa 20.04.24 | 9:00 PM
Sa 20.04.24 | 10:00 PM
Claustre del Carme
Sismògraf Programme
EUTOPIA
Trickster-p
Th 18.04.24 | 8:00 PM
Fr 19.04.24 | 5:00 PM
Fr 19.04.24 | 8:00 PM
Sa 20.04.24 | 5:00 PM
Sa 20.04.24 | 8:00 PM
Orfeó Popular Olotí
Sismògraf Programme
2024
INMINEXO VR
KÒNICLAB
Sa 20.04.24 | 5:00 PM
Fr 19.04.24 | 5:00 PM
La Carbonera
Sismògraf Programme
© Christelle / Eric Simon
2024
LEMNISCATE
Compagnie Bivouac
Sa 20.04.24 | 5:30 PM
El Firal Petit
Sismògraf Programme
EL DIA QUE VA MORIR L'ÚLTIM PANDA
Projecte Ingenu
Fr 19.04.24 | 6:30 PM
Sa 20.04.24 | 6:30 PM
El Torín
Sismògraf Programme
UNA ILLA
Agrupación Señor Serrano
Sa 20.04.24 | 8:00 PM
Teatre Principal d'Olot
Sismògraf Programme
LUGAR
Ariadna Rodriguez & Iñaki Alvarez (nyamnyam)
Fr 19.04.24 | 8:00 PM
Sa 20.04.24 | 8:00 PM
Fonts de Sant Roc
Sismògraf Programme
PASSATGE
Albert Coma
Th 18.04.24 | 10:00 PM
Fr 19.04.24 | 10:00 PM
Fr 19.04.24 | 11:30 PM
Sa 20.04.24 | 10:00 PM
Sa 20.04.24 | 11:30 PM
Parc Nou
Sismògraf Programme
2024
WALL & PEACE
Wonderground
Sa 20.04.24 | 10:00 PM
Plaça de Braus
Sismògraf Programme
2024
PINK PAM DJ
PERE FAURA
Fr 19.04.24
Sa 20.04.24
La Carbonera
Sismògraf Programme
© Martí Albesa
2024
PARC NOU EN MOVIMENT
Live arts itinerary
Su 21.04.24 | 12:00 PM
Parc Nou
Sismògraf Programme
© Nora Baylach
2024
BESTIARI DIXIT
Mireia de Querol Duran i Urša Sekirnik
Fr 26.04.24 | 6:00 PM
Biblioteca Marià Vayreda
Sismodance Programme
POP
Laura Alcala Freudenthal / LaSúbita & Irene Vicente Salas
Fr 26.04.24 | 7:00 PM
La Carbonera
Sismodance Programme
FAIRY TALES
Pocketart
Fr 26.04.24 | 8:00 PM
Sa 27.04.24 | 8:00 PM
Teatre Principal d'Olot
Sismodance Programme
2024
DANCEOKE POP
Laura Alcala Freudenthal / LaSúbita
Fr 26.04.24 | 9:30 PM
La Carbonera
Sismodance Programme
2024
PINK PAM DJ
PERE FAURA
Fr 26.04.24
La Carbonera
Sismodance Programme
© Roser Blanch
2024
ERA
Esbart Rocasagna & Quim Bigas
Sa 27.04.24 | 12:00 PM
Sa 27.04.24 | 5:00 PM
El Firal Petit
Sismodance Programme
© Marta Arjona
2024
360º
Raquel Gualtero
Sa 27.04.24 | 1:00 PM
Plaça de l'U d'octubre
Sismodance Programme
2024
CLINCH
Àngel Duran Performing Arts
Sa 27.04.24 | 6:00 PM
El Firal
Sismodance Programme
© Martí Albesa
2024
MOLAR
Quim BIgas
Sa 27.04.24 | 7:00 PM
Plaça de l'U d'octubre
Sismodance Programme
© Kristine Jacobsen
2024
MEDIUM
Ingri Fiksdal & Núria Guiu
Sa 27.04.24 | 10:30 PM
Plaça de Braus
Sismodance Programme
ENTRE
Companyia Eva Durban
Tu 30.04.24 | 8:30 PM
Teatre Principal d'Olot
Sismodance Programme
© Marga Cruz
Finished
2024
SOTA TERRA
Moon Ribas i Quim Girón
Th 18.04.24 | 10:00 PM
Fr 19.04.24 | 10:00 PM
Els Tossols
Sismògraf Programme
© Estelle Valente
Finished
2024
CRATERA
André Braga & Cláudia Figueiredo / CiRcoLando
Fr 19.04.24 | 8:00 PM
Teatre Principal d'Olot
Sismògraf Programme
Finished
2024
CICATRIUS (O CONTRAPÀS DE MAMUTS I ALTRES FERES)
Cia Vero Cendoya
Th 18.04.24 | 6:30 PM
Fr 19.04.24 | 7:00 PM
Plaça de l'Arxiu Comarcal de la Garrotxa
Sismògraf Programme
Finished
2024
ENCONTRE A L'ASTACIFACTORIA. REPETICIÓ I PRINCIPI
Job Ramos i Fina Torres
Fr 19.04.24 | 10:30 AM
Fr 19.04.24 | 11:30 AM
Fr 19.04.24 | 12:30 PM
Fr 19.04.24 | 1:30 PM
Astacifactoria Molí de les Fonts
Sismògraf Green Card 2023/24 Programme
Finished
2024
BRUMA
KÒNIC THTR
Th 18.04.24 | 7:00 PM
La Carbonera
Sismògraf Programme
© Sergi Panizo
Finished
2024
COVE
ÚLTIMA VÈRTEBRA
Th 18.04.24 | 5:30 PM
Claustre del Carme
Sismògraf Programme